Sağlık Bakanlığının “Obezite ile Mücadele ve Sağlıklı Yaşam” projesi kapsamında, “Sağlıklı Besleniyorum Fiziksel Aktivitemi Yapıyorum” etkinliği çerçevesinde; Keçiören Atatürk Bahçesi Yürüyüş ve Koşu Yolu parkurunda 28.03.2018 tarihinde, 15:00-16:00 saatleri arasında, Keçiören İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri ve Müdürlüğümüze bağlı birimlerde görev yapan personellerin katıldığı yürüyüş yapılmıştır.
![](http://www.asm.gov.tr/UploadGenelDosyalar/SubeDosyalari/RESIMLER/30_03_2018_16_26_13.JPG)
![](http://www.asm.gov.tr/UploadGenelDosyalar/SubeDosyalari/RESIMLER/30_03_2018_16_26_04.png)
![](http://www.asm.gov.tr/UploadGenelDosyalar/SubeDosyalari/RESIMLER/30_03_2018_16_26_41.JPG)
![](http://www.asm.gov.tr/UploadGenelDosyalar/SubeDosyalari/RESIMLER/30_03_2018_16_26_49.JPG)
![](http://www.asm.gov.tr/UploadGenelDosyalar/SubeDosyalari/RESIMLER/30_03_2018_16_27_24.JPG)
![](http://www.asm.gov.tr/UploadGenelDosyalar/SubeDosyalari/RESIMLER/30_03_2018_16_27_46.JPG)