T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Ankara İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Gülüm “Bağımlılıkla Mücadele” konulu panele katıldı.

Güncelleme Tarihi: 27/02/2020

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin birlikte düzenlediği “Bağımlılıkla Mücadele” konulu panele katıldı.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi  Müdürü Prof. Dr. Cengiz Şahin’in oturum başkanlığını yaptığı panelde; Ankara Vali Yardımcısı (Ankara Bağımlılık ile Mücadele Koordinatörü) Dr. Ayhan Özkan “Yerel Yöneticilerin Bağımlılıkla Mücadeledeki Rolü”, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Bağımlılıkla Mücadele Daire Başkanı Dr. Sertaç Polat “Bağımlılıkla Mücadelede Ulusal Politikalar”, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde görevli Prof. Dr. Hamit Hancı “Adli Tıp Boyutunda Bağımlılıkla Mücadele” ve Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi’nde görevli Dr. Mustafa Uzun “Bağımlılıkla Mücadelede Örnek Uygulamalar” konuları hakkında konuşmalarını yaptı.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan Kurtoğlu’nun ev sahipliğini üstlendiği panele; Müdürlüğümüz Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Bahattin İlter, Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Yunus Emre Bulut, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Fulya Bayraktar, Sağlık Bakanlığı'nda görevli Dr. Peyma Altan ile Üniversite hocaları ve öğrenciler de katılım sağladı.
  • WhatsApp Image 2020-02-27 at 13.27.46.jpeg
  • WhatsApp Image 2020-02-27 at 13.27.46 (2).jpeg
  • WhatsApp Image 2020-02-27 at 13.27.46 (1).jpeg
  • WhatsApp Image 2020-02-27 at 13.27.46 (3).jpeg