"Sağlık Turizmi Profesyoneli Eğitim Programı" Başlıyor
12 Ocak 2024

Müdürlüğümüz ve Ankara Kalkınma Ajansı arasında imzalanan protokol çerçevesinde, "Sağlık Turizmi Profesyoneli Eğitim Programı" başlıyor.

Ankara'nın sağlık turizmindeki potansiyelini artırmak amacıyla, Müdürlüğümüz ve Ankara Kalkınma Ajansı işbirliğiyle düzenlenecek olan eğitim programı, 5-22 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Eğitim, günde 5 saat olmak üzere toplam 70 saat sürecektir. Müdürlüğümüz ve Ankara Kalkınma Ajansı'nın eğitim salonlarında yapılacaktır.

Eğitim programının temel hedefi; konusunda uzman, iyi eğitim almış profesyoneller yetiştirerek sektörel bazda istihdam sağlamak, sağlık turizmi hizmetlerinin geliştirilmesine yönelik yeni fikirlerin ortaya çıkmasını desteklemek ve bu alanda çalışmak isteyen tüm bireylerin profesyonelleşmelerine katkı sağlamaktadır.

Başvurular, katılımcıların ilgili "Katılmak İçin Başvur" sekmesinden ulaşabilecekleri başvuru linki üzerinden yapılacaktır. Başvuruların değerlendirilmesi sonucunda, eğitime katılmaya hak kazanan adaylara e-posta yoluyla gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Eğitim öncesinde katılımcılara yönlendirilecek bilgiler, başvuru süreci tamamlandıktan sonra iletilmeye başlanacaktır.

Sağlık turizminde uzmanlaşmak ve sektöre katkı sağlamak isteyen herkesi bu önemli eğitim programına başvurmaya davet ediyoruz.

Detaylı bilgiye bağlantıdan ulaşabilirsiniz.